Geline Kilolarca Altın Takıldı: Alişan’ın Sahne Aldığı Aşiret Düğünü Epey Bir Çenenizi Yoracak

Ünlü türkücü Alişan yalnızca kendi konserlerinde sahneye çıkmıyor. Yakınları ve değer verdiği dostalarının düğünlerinde de şarkılarını söyleyen ünlü isim önceki gün Şanlıurfa’da yapılan İzol ve Özdiker ailesii mutlu gününde yalnız bırakmadı. Alişan’ın mikrofon başına geçtiği düğünde dolarlar havada uçuştu, geline kilolarca altın takıldı. 

Hadi o anları görelim… 👇

Sayısız şarkısıyla hafızalarda yer edinen Alişan hem özel hayatıyla hem de kariyeriyle magazin dünyasının dikkat çeken isimlerinden.

Pek çok isim konserden konsere koşturan ünlü türkücünün yalnızca çeşitli şehirlerdeki hayranları için sahne almadığını biliyoruz.

Aile dostları, yakın arkadaşları ve çevresi için düğünlerde de mikrofon başına geçen Alişan, önceki gün Şanlıurfa’da yapılan bür düğüne katıldı.

İzol ve Özdiker ailelerinin evlatları iş adamı Cihan İzol’un avukat oğlu Ferman İzol ile iş insanı Celal Özdiker’in mimar kızı Aslı Özdiker hayatlarını birleştirdi.

İzol aşireti olarak bilinen ailenin düğününe başta AK Parti Şanlıurfa eski Milletvekili Zülfikar İzol ile bölgedeki birkaç aşiretlerin önde gelen isimleri olmak üzere binlerce kişi katıldı.

Düğünde aşirete gelin giden Aslı Özdiker’e takılan onlarca bilezik, cumhuriyet altını, altın kemer, gerdanlık kolye yaklaşık 4 kilogram ağırlığındaydı.

Yalnızca gelin değil, bu anlamlı günde çifti yalnız bırakmayan davetlilerin taktığı altınlar da görenlerin gözlerini kamaştıracak cinstendi.

Alişan’ın hem türkü söyleyip hem de başına geçtiği halaya katılan gelin üzerindeki altınların vermiş olduğu ağırlık nedeniyle bir süre sonra oturmak zorunda kaldı.

Dolarların havada yağmur gibi yağdığı düğün kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu elbette.

Dikkat çeken düğünün bir kısmını buradan izleyebilirsiniz 👇

Bozan İzol yaşadıkları mutlu anları anbean sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı

👇👇

Siz düğünü nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizler de merak ediyoruz.

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x